Каталог статей
Главная » Статьи » Мои статьи

Оцінка нерухомості Київ, виготовлення техпаспортів БТІ

Не секрет, що саме нерухомість - найбільш ліквідний об'єктом, який можна дорого і швидко купити або продати, подарувати, закласти, внести в Статутний капітал і т. д. Власнику при цьому необхідно знати вартість нерухомого майна. Оцінка нерухомості в Києві – незалежні оцінювачі компанії "Приват-Інвеста" мають досвід роботи сфері оцінювання більше 9 років, професійно визначають вартість об'єктів наших Замовникіd для різних цілей:

 

Оцінка комерційної нерухомості:

оцінка офісного або торгового нерухомого майна;

оцінка майнового комплексу;

оцінка будівлі / споруди.

 

Оцінка житлової нерухомості:

оцінка квартири Київ;

оцінка кімнати;

оцінка частки або долі в квартирі;

оцінка гаражів, машиномісця, паркінгу.

 

Оцінка заміської нерухомості:

оцінка приватного житлового будинку, котеджу, таунхауса, та інших споруд;

грошова оцінка земельної ділянки;

 

Інше:

оцінка незавершеного будівництва;

оцінка для оренди (орендної ставки) і т. д.

 

Фахівці оціночної компанії надають послуги оцінки нерухомості в Києві (Позняки Лесная Петровка Дарница Контрактовая площадь Голосеевская Нивки Святошин Выставочный центр та ін.) та Київській області (Бровары, Борисполь, Фастов, Коцюбинское, Бородянка, Боярка, Вышгород, Тараща, Яготин, Богуслав, и т.д), та по всій Україні. Результатом роботи є звіт про оцінку вартості майна. Експертна оцінка нерухомості виконується в найкоротші терміни, що відрізняє нас від наших конкурентів - від 1 до 3-х робочих днів.

 

Оцінка вартості нерухомості - фактори, що впливають на її вартість.

Якщо стоїть завдання оцінити вартість нерухомісті і виконати звіт для конкретної задачі - довірте це фахівцям "Приват-Інвеста". При оцінці нерухомості враховуються багато факторів, які суттєво впливають на результат оцінювання:

площа об'єкта, його функціональне призначення;

місцезнаходження: транспортна доступність, віддаленість від метро / центру міста і т. п.;

наявні права та обтяження на об'єкт;

технічний стан об'єкта;

наявність комунікацій;

інвестиційна привабливість;

 

Прямий вплив цих факторів на вартість нерухомості не завжди очевидний, але їх сукупність значно впливає на оціночну та ринкову вартість нерухомості.

 

Приват-Инвеста выполняет независимую оценку недвижимости, квартир Киев для целей налогообложения при продаже, наследстве, или для бухгалтерии и т.д. Расчет рыночной стоимости недвижимости: одно- или многокомнатной квартиры или ее доли, гостинки,дома, парко места, жилых помещений; земельных участков, автотранспорта, машин, для физлиц и предприятий в Киеве и по всей территории Украины.

Бесплатные консультации оценщика или техника БТИ.

Експертна оцінка вартості нерухомого майна необхідна при проведенні таких операцій: купівлі-продажу, даруванні, наслідуванні, здачі в оренду, їх внесення в статутний капітал підприємства (для комерційної нерухомості) і т. д. Спеціалісти проводять оцінку активів в Києві та по всій Україні.

 

Експертна оцінка ринкової вартості нерухомості для юридичних та фізичних осіб. Точний розрахунок вартості нерухомості дозволить замовнику оцінки укласти угоду купівлі-продажу або провести необхідну операцію з максимальною вигодою. Крім того, відомо, що діяльність, пов'язану з нерухомістю, регламентує законодавство України, значить, необхідно діяти в рамках прийнятого закону.

По суті, незалежна оцінка нерухомості – процедура, при якій оцінювачем розраховується ринкова вартість нерухомості. Оціночна компанія "Приват-Інвеста" з 2007 року професійно займається оцінкою нерухомості та рухомого майна. Це підтверджується тим, що наша компанія займає провідне місце серед оціночних компаній України.

 

Крім Оцінки нерухомості та рухомого майна в Києві і Україні з 2014 та 2015 року одним з напрямів діяльності нашої компанії є також виготовлення технічних паспортів на квартиру, техпаспорту на приватний будинок.

 

Приватне БТІ в місті Київ та Київській області. Відновимо або випустимо новий технічний паспорт на квартиру, будинок, сарай. Услуги техніка-інвентаризатора: введення в експлуатацію житлового будинку, комерційного об'єкта нерухомості, дачі, офісу. Дешева вартість та гарантована якість. Технічний паспорт на квартиру в Києві, будинок Київської області - Васильків, Бориспіль, Українка, Гостомель, Вишневе, Буча, Переяслав-Хмельницький, Баришівка, Іванків, Макаров і т. д. Приватне бюро тех. інвентаризації на метро Харківська Лісова Героїв Дніпра Дарниця Печерська Голосіївська Нивки Святошин Адемгородок.

 

Ми раді запропонувати послуги по оцінці будь-якої нерухомості:

•комерційна нерухомість

•квартири

•котеджі і будинки

•землі

•незавершеного будівництва

 

Для чого необхідно визначення вартості нерухомості?

 

Оцінка нерухомості для фізичних осіб:

•Оцінка для купівлі-продажу нерухомості та оподаткування

•Оцінка при спадщині

•Оцінка для приватизації нерухомості

•Оцінка нерухомості для суду

•Оцінка для кредитуванні (Оцінка нерухомості для застави)

 

Оцінка нерухомості для юридичних осіб:

•Оцінка для арени

•Оцінка для постановки або списання майна з балансу підприємства

•Оцінка для отримання кредиту та застави

•Оцінка для купівлі-продажу нерухомості

•Оцінка для суду

•Оцінка вартості при внесенні в статутний капітал нерухомості

•Оцінка нерухомості для викупу.

 

Перелік документів, що використовуються для оцінки нерухомості

•Свідоцтва про державну реєстрацію прав на нерухомість або інший Правовстановлюючий документ (договір купівлі та ін.). (копія)

•Кадастровий план (для земельних ділянок) земельну ділянку. (копія)

•Довідки бюро технічної інвентаризації (БТІ) для об'єктів нерухомості (Експлікація, кадастровий паспорт і поверховій план).(копія)

•Довідка про балансову вартість нерухомості на останню звітну дату

•Документи замовника.

 

Для фізичних осіб:

•Паспорт (копія)

 

Для юридичних осіб:

•Реквізити підприємства

•ФІП директора / представника юр.особи

Бюро технічної інвентаризації Києва та Київської області. Замовити техпаспорт на квартиру, будинок, гараж. Послуги техніка-інвентаризатора інженера БТІ: введення в експлуатацію житлового будинку, комерційного об'єкта нерухомості, дачного будиночка, офісу. Мінімальна ціна та гарантована якість.

Технічний паспорт на квартиру в місті Київ, тех.паспорт БТІ на будинок в передмісті - Бровари, Березань Сквира, Гостомель, Бородянка, Боярка, Вишгород, Тараща, Іванків, Богуслав, і т. д. Приватне бюро тех. інвентаризації БТІ Дарницький, Дніпровський, Деснянський, Голосіївський, Святошинський, Шевченковський, Подольський район та біля метро Позняки Харківська Чернігівська Петрівка Дарниця Печерська Вокзальна Васильківська Бориспільська Виставковий центр.

Оціночна компанія та приватне БТІ в Києві Приват-Інвеста

телефон: 568-07-38, 097-133-30-50, 095-013-57-69, 063-336-00-19

адреса: Київ, пр.Григоренко, 39-б 3-ий эт.

www.privat-investa.com.ua

Категория: Мои статьи | Добавил: Соломка (21.12.2015)
Просмотров: 2671 | Комментарии: 1 | Теги: оцінка квартири Київ, технічний паспорт на квартиру, оцінка нерухомості в києві | Рейтинг: 5.0/4
Всего комментариев: 1
2
1 biznes-time   [Материал]
Благодаря Приват инвесту, специалисты которой сделали нам очень выгодную оценку недвижимости мы продали свою квартиру на 2 тыс дол дороже. Спасибо большое вам за вашу работу.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
БТИ Киев
БТИ Печерский район
Услуги БТИ Позняки
БТИ Дворец Спорта Украина
Техпаспорт на квартиру Киев
БТИ площадь Льва толстого
Техпаспорт БТИ Киев
Оценка недвижимости
Оценка квартиры Киев
Оценка дома Киев
Оценка авто и земли
Оценка недвижимости
Оценщик Печерск, Позняки
Новости
Контакты
г. Киев, пр. Петра Григоренко, 39б
ул. Большая Васильковская, 43
(044) 568-07-38
067 348-94-93
095 013-57-69
063 336-00-19
info@privat-investa.com.ua
Закрыть