Оцінка квартири в Києві - 500грн - 24 Мая 2019
Главная » 2019 » Май » 24 » Оцінка квартири в Києві - 500грн
23:56

Оцінка квартири в Києві - 500грн

Постанова 304 Кабміну України про експертну оцінку нерухомого майна

Кабінет міністрів України від 10 квітня 2019 року, прийняв рішення визнати, що деякі постанови КМУ втратили чинність, говориться саме про питання реалізації положень ПКУ щодо реєстрації звітів експертної оцінки нерухомості.

Метою прийняття рішення стало приведення нормативно-правових актів Уряду щодо реєстрації експертної оцінки нерухомості для цілей оподаткування у відповідність із Законом номер 262-(7) "Про внесення змін до Податкового Кодексу України та деяких інших актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів".

Зокрема, свою чинність втратила постанова 358 Кабміну України "Деякі питання реалізації положень Податкового кодексу України щодо оцінки майна". Дана постанова 358 в свою чергу визначала функціонування єдиної бази звітів про оцінку і згідно постанови 358 звіти з експертної оцінки майна підлягали обов'язковій реєстраціі в електронній базі.
При оформленні купівлі-продажу квартири нотаріус нараховує податки згідно оціночної вартості, зазначеної у звіті з оцінки. Однією з основних цілей реєстрації звітів був контроль і в певній мірі перевірка вартості, зазначеної в звіті з оцінки - звіт з оцінки нерухомості з заниженою вартістю нижче, ніж ринкова, не проходив рееєстрацію. Але буває в базі оцінки внесені не зовсім коректні дані і звіти з правильною вартістю майна не має можливості зареєструвати, особливо часто проблеми з реєстрацією звітів на дешеву нерухомість (старі квартири, що потребують ремонту, металеві гаражі в Києві).


Вартість реєстрації звітів на початку дії постанови 358 становила 400грн, а станом на 2019рік для оцінки квартири в Києві значно зросла і становить близько 2000грн плюс ціна послуг оцінки квартири в місті Київ - 400-500грн.

Постанова 304 вважається чинною з 13 квітня 2019 року і відміняю дію постанови 3358 про обо'язкову реєстрацію звітів з оцінки нерухомості для оподаткування фізичних осіб. Тобто вартість оцінки квартири повинна знову бути близько 500грн і більше не треба платити 2000грн за реєстрацію звіту. Але нажаль нотаріуси станом на сьогодні ще вимагають, щоб звіті по оцінці для оподаткування були зареєстровані в базі оцінки.

Тобто, якщо говорити звичною мовою, не використовуючи терміни юриспруденції, можна сказати, що постанова 358 була скасована заради того, щоб поліпшити роботу оцінювачам, які за це відповідальні та дати можливість зменшити суму вартості послуг оцінки правових актів Уряду щодо реєстрації експертної оцінки нерухомості для цілей оподаткування у відповідність із Законом номер 2628-(7) "Про внесення змін до Податкового Кодексу України та деяких інших актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів".

Зокрема, свою чинність втратила постанова 358 Кабміну України "Деякі питання реалізації положень Податкового кодексу України щодо оцінки майна". Дана постанова 358 в свою чергу визначала функціонування єдиної бази звітів про оцінку і згідно постанови 358 звіти з експертної оцінки майна підлягали обов'язковій реєстраціі в електронній базі. При оформленні купівлі-продажу квартири нотаріус нараховує податки згідно оціночної вартості, зазначеної у звіті з оцінки. Однією з основних цілей реєстрації звітів був контроль і в певній мірі перевірка вартості, зазначеної в звіті з оцінки - звіт з оцінки нерухомості з заниженою вартістю нижче, ніж ринкова, не проходив рееєстрацію. Але буває в базі оцінки внесені не зовсім коректні дані і звіти з правильною вартістю майна не має можливості зареєструвати, особливо часто проблеми з реєстрацією звітів на дешеву нерухомість (старі квартири, що потребують ремонту, металеві гаражі в Києві).
Вартість реєстрації звітів на початку дії постанови 358 становила 300-400грн, а станом на 2019рік для оцінки квартири в Києві значно зросла і становить близько 2000грн плюс ціна послуг оцінки квартири в місті Київ - 400-500грн, оцінка землі та будинку – від 500грн.

Постанова 304 вважається чинною з 13 квітня 2019 року і відміняю дію постанови 3358 про обо'язкову реєстрацію звітів з оцінки нерухомості для оподаткування фізичних осіб. Тобто вартість оцінки квартири повинна знову бути близько 500грн і більше не треба платити 2000грн за реєстрацію звіту. Але нажаль нотаріуси станом на сьогодні ще вимагають, щоб звіті по оцінці для оподаткування були зареєстровані в базі оцінки.

Тобто, якщо говорити звичною мовою, не використовуючи терміни юриспруденції, можна сказати, що постанова 358 була скасована заради того, щоб поліпшити роботу оцінювачам, які за це відповідальні та дати можливість зменшити суму вартості послуг оцінки.

Просмотров: 5664 | Добавил: transferok | Теги: оцінка нерухомості, оцінка квартири | Рейтинг: 4.6/13
Всего комментариев: 1
0
1 transferok   [Материал]
Спасибо за полезную информацию

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
БТИ Киев
БТИ Печерский район
Услуги БТИ Позняки
БТИ Дворец Спорта Украина
Техпаспорт на квартиру Киев
БТИ площадь Льва толстого
Техпаспорт БТИ Киев
Оценка недвижимости
Оценка квартиры Киев
Оценка дома Киев
Оценка авто и земли
Оценка недвижимости
Оценщик Печерск, Позняки
Новости
Контакты
г. Киев, пр. Петра Григоренко, 39б
ул. Большая Васильковская, 43
(044) 568-07-38
067 348-94-93
095 013-57-69
063 336-00-19
info@privat-investa.com.ua
Закрыть