Оценка недвижимости, квартир и земли - новости - 23 Июня 2014
Главная » 2014 » Июнь » 23 » Оценка недвижимости, квартир и земли - новости
18:40

Оценка недвижимости, квартир и земли - новости

З моменту впровадження схеми нардепа Яценко ціни на послуги оцінки землі виросли в 5-10 разів, - Чорновол

Урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики Тетяна Чорновол наполягає на необхідності скасування постанови Кабінету міністрів № 231, яким був зміцню Порядок проведення оцінки для цілей оподаткування, а також нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, що стягуються відповідно до законодавства. Про це Чорновіл написала у своєму блозі.

Таку необхідність Чорновол аргументує тим, що в 2013 році завдяки цій постанові була запущена корупційна схема монополії на ринку оцінки для цілей оподаткування.

За її словами, "з тих пір по сьогоднішній день на всій території України оцінку для цілей оподаткування виконує єдина приватна структура" Український інститут управління якістю в оціночної діяльності ", яким завідує Яценко".

"Ця схема відноситься до того виду корупції, коли кошти забираються з кишень українців. В даному випадку тих громадян, і юридичних осіб, які хочуть продати нерухомість, земельну ділянку, промисловий об'єкт. Держава в цих випадках вимагає сплати податку, а, щоб обчислити розмір податку, потрібно провести оцінку, яку зараз монопольно проводять структури народного депутата Антона Яценко ". - Зазначила Чорновол.

Урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики зазначила, що "нардеп Яценко в останній рік президентства Януковича без зусиль перетнули через Верховну Раду легалізацію корупційних схем для власного збагачення". Чорновол підкреслила, що ці схеми працюють і досі.

"Сотні регіональних фірм, які проводять оцінку, отримали сертифікати на свою діяльність у Фонді Держмайна (ФДМУ). Проте їх список у ФДМУ був поданий" Українським інститутом управління якістю в оціночної діяльності ", - додала Чорновол.

Вона підкреслила, що приватна фірма Яценко "благословляла" тільки тих оцінювачів, що погоджувалися платити 80% доходу на користь зазначеного "Інституту".

Чорновіл також зазначила, що з моменту остаточного впровадження схеми ціни на послуги оцінки земельної ділянки виросли в 5-10 разів.

"Також треба зауважити, що корупційна оцінка Яценко грабує і держбюджет, адже мова йде про оцінку для цілей оподаткування. Оцінювачі не несуть ніякої відповідальності за об'єктивність оцінки, а отже за справедливе оподаткування", - зазначила Чорновол.

"Тих, хто домовився з Яценко виявити не важко - вони стверджують, що монополізацію ринку оцінки можна буде зруйнувати лише у випадку внесення змін до законодавства. Насправді це не так. Достатньо рішення Кабміну. ​​Тому потрібно скасувати постанову Кабміну № 231 і прийняти на час перехідного періоду постанову про оціночну діяльність в якому будуть враховані інтереси держави, користувачів послуг оцінки та оцінювачів ", - підкреслила вона.

 

По матеріалам РБК-Україна

Просмотров: 1461 | Добавил: Соломка | Теги: оценка квартиры, оценка земли, Оценка недвижимости | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
БТИ Киев
БТИ Печерский район
Услуги БТИ Позняки
БТИ Дворец Спорта Украина
Техпаспорт на квартиру Киев
БТИ площадь Льва толстого
Техпаспорт БТИ Киев
Оценка недвижимости
Оценка квартиры Киев
Оценка дома Киев
Оценка авто и земли
Оценка недвижимости
Оценщик Печерск, Позняки
Новости
Контакты
г. Киев, пр. Петра Григоренко, 39б
ул. Большая Васильковская, 43
(044) 568-07-38
067 348-94-93
095 013-57-69
063 336-00-19
info@privat-investa.com.ua
Закрыть