Тігіпко запропонував скасувати податкову оцінку нерухомості - 25 Июня 2014
Главная » 2014 » Июнь » 25 » Тігіпко запропонував скасувати податкову оцінку нерухомості
10:29
Тігіпко запропонував скасувати податкову оцінку нерухомості

Народний депутат Сергій Тігіпко подав до парламенту законопроект № 4149а "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обмеження проведення оцінки майна у разі його оподаткування", який скасовує обов'язкову податкову оцінку всього нерухомого майна. Про це політик написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Тігіпко нагадав, що цей механізм, запущений чиновниками Фонду держмайна з 1 листопада 2013 року, передбачав, що всі продавані фізичними особами об'єкти нерухомості повинні пройти податкову оцінку. Під оцінку також потрапляють оформлення спадщини або дарування.

"Іншими словами, є податок, немає податку - людям доводиться робити податкову оцінку і платити за неї чималі гроші", - зазначив політик.

За його словами, законопроект про скасування податкової оцінки підготовлений спільно з Всеукраїнською Федерацією оцінювачів бізнесу та інтелектуальної власності.

"Раніше будь-які спроби професійних об'єднань та експертів прибрати корупційну схему наштовхувалися на пряма протидія чиновників. Очікуємо зустріти жорстокий опір з боку корупціонерів і їхніх лобістів, які нав'язали українцям обов'язкову податкову оцінку при купівлі та продажу житла, приміщень нежитлового фонду, автомобілів і всього, що проходить через єдині і державні реєстри. Вірю, що спільними зусиллями ми зможемо зупинити грабіж українців "- підкреслив Тігіпко.

Просмотров: 918 | Добавил: Соломка | Теги: Оценка недвижимости, оцінка нерухомості | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
---
---
Оценка недвижимости
Оценка недвижимости Киев
Оценка квартиры Киев
Оценка дома Киев
Оценка земли Киев
Оценка недвижимости
Оценка оборудования и машин
Оценка движимого имущества
Оценка суден
Тех. паспорт
Техпаспорт на квартиру Киев
Техпаспорт на дом Киев
Технический паспорт на землю
Восстановление техпаспорта на квартиру
Услуги частного БТИ Киева
Новости
Контакты
г. Киев, пр. Петра Григоренко, 39б
ул. Большая Васильковская, 21
(044) 568-07-38
067 348-94-93
095 013-57-69
063 336-00-19
info@privat-investa.com.ua
оценка квартиры оценка квартир оценка земли оценка квартиры Киев оценка недвижимости Киев Оценка недвижимости БТИ Киев бти
Оценка недвижимости, БТИ © 2015
Закрыть