Оценка недвижимости, квартир и земли - новости - 23 Июня 2014
Главная » 2014 » Июнь » 23 » Оценка недвижимости, квартир и земли - новости
18:40
Оценка недвижимости, квартир и земли - новости

З моменту впровадження схеми нардепа Яценко ціни на послуги оцінки землі виросли в 5-10 разів, - Чорновол

Урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики Тетяна Чорновол наполягає на необхідності скасування постанови Кабінету міністрів № 231, яким був зміцню Порядок проведення оцінки для цілей оподаткування, а також нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, що стягуються відповідно до законодавства. Про це Чорновіл написала у своєму блозі.

Таку необхідність Чорновол аргументує тим, що в 2013 році завдяки цій постанові була запущена корупційна схема монополії на ринку оцінки для цілей оподаткування.

За її словами, "з тих пір по сьогоднішній день на всій території України оцінку для цілей оподаткування виконує єдина приватна структура" Український інститут управління якістю в оціночної діяльності ", яким завідує Яценко".

"Ця схема відноситься до того виду корупції, коли кошти забираються з кишень українців. В даному випадку тих громадян, і юридичних осіб, які хочуть продати нерухомість, земельну ділянку, промисловий об'єкт. Держава в цих випадках вимагає сплати податку, а, щоб обчислити розмір податку, потрібно провести оцінку, яку зараз монопольно проводять структури народного депутата Антона Яценко ". - Зазначила Чорновол.

Урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики зазначила, що "нардеп Яценко в останній рік президентства Януковича без зусиль перетнули через Верховну Раду легалізацію корупційних схем для власного збагачення". Чорновол підкреслила, що ці схеми працюють і досі.

"Сотні регіональних фірм, які проводять оцінку, отримали сертифікати на свою діяльність у Фонді Держмайна (ФДМУ). Проте їх список у ФДМУ був поданий" Українським інститутом управління якістю в оціночної діяльності ", - додала Чорновол.

Вона підкреслила, що приватна фірма Яценко "благословляла" тільки тих оцінювачів, що погоджувалися платити 80% доходу на користь зазначеного "Інституту".

Чорновіл також зазначила, що з моменту остаточного впровадження схеми ціни на послуги оцінки земельної ділянки виросли в 5-10 разів.

"Також треба зауважити, що корупційна оцінка Яценко грабує і держбюджет, адже мова йде про оцінку для цілей оподаткування. Оцінювачі не несуть ніякої відповідальності за об'єктивність оцінки, а отже за справедливе оподаткування", - зазначила Чорновол.

"Тих, хто домовився з Яценко виявити не важко - вони стверджують, що монополізацію ринку оцінки можна буде зруйнувати лише у випадку внесення змін до законодавства. Насправді це не так. Достатньо рішення Кабміну. ​​Тому потрібно скасувати постанову Кабміну № 231 і прийняти на час перехідного періоду постанову про оціночну діяльність в якому будуть враховані інтереси держави, користувачів послуг оцінки та оцінювачів ", - підкреслила вона.

 

По матеріалам РБК-Україна

Просмотров: 874 | Добавил: Соломка | Теги: оценка квартиры, оценка земли, Оценка недвижимости | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
---
---
Оценка недвижимости
Оценка недвижимости Киев
Оценка квартиры Киев
Оценка дома Киев
Оценка земли Киев
Оценка недвижимости
Оценка оборудования и машин
Оценка движимого имущества
Оценка суден
Тех. паспорт
Техпаспорт на квартиру Киев
Техпаспорт на дом Киев
Технический паспорт на землю
Восстановление техпаспорта на квартиру
Услуги частного БТИ Киева
Новости
Контакты
г. Киев, пр. Петра Григоренко, 39б
ул. Большая Васильковская, 21
(044) 568-07-38
067 348-94-93
095 013-57-69
063 336-00-19
info@privat-investa.com.ua
оценка квартиры оценка квартир оценка земли оценка квартиры Киев оценка недвижимости Киев Оценка недвижимости БТИ Киев бти
Оценка недвижимости, БТИ © 2015
Закрыть